Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Wyszanów - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy klimatyzowany

Wyszanów,łódzkie

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy znajdujący się w miejscowości Wyszanów, zaledwie 9km od Wieruszowa. Nieruchomość położona na działce o pow. 2597mk.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy klimatyzowany Głogów

Głogów(Wyszanów + 13 km)

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Potrzebujesz lokalu na własną działalność? Jesteś zainteresowany dużą powierzchnią ? A może planujesz rozwój działalności i potrzebujesz kolejnych pomieszczeń? Idealnie! Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł121,30 m² 3 042,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

CO sprzedajemy? Lokal usługowo handlowo gastronomiczny, dwukondygnacyjny (parter oraz piwnica) o pow. 121,30 m2, w którym przez 25 lat prowadzona była Restauracja Chińska. Gdzie się znajduje?.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Hirszfelda

Centrum,Góra(Wyszanów + 19 km)

3 899 999 zł5 387,47 m² 723,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompleks budynków po szpitalu powiatowym w miejscowości Góra. Obiekt idealnie nadaje się na zakup pod inwestycję. Można przerobić go np. na dom seniora,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Wieruszów(Wyszanów + 8 km)

670 000 zł1 259 m² 532,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tytuł: działka zabudowana budynkiem dworca w Wieruszowie dz. nr 823/5 Cena orientacyjna: 670 000 zł pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Głogów

Stare Miasto,Głogów(Wyszanów + 13 km)

555 000 zł85,20 m² 6 514,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 85,2 m2 położony przy ulicy Długiej w Głogowie. Dodatkowe informację: - lokal usytuowany jest na parterze - Lokal dostępny od zaraz - Zarządca Eureka Opłaty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kluczbork

Kluczbork(Wyszanów + 44 km)

620 000 zł105 m² 5 904,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Kluczborka na ul. Krakowskiej. Bardzo atrakcyjny po remoncie. ok. 105m2 witryny , ogrzewanie gazowe. Stabilny najemca - szczegóły w biurze. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Głogów

Głogów(Wyszanów + 13 km)

10 000 zł1 500 m² 6,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Głogów, grodziec Mały, fortyfikacja Fort Luneta nad "jeziorem Zamkowym", z gruntem o powierzchni 5,56 ha, sprzedaż zainteresowała cię ta wyjątkowa nieruchomość? zaproponuj swoją cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Sucha Górna

Sucha Górna(Wyszanów + 24 km)

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż sucha górna Lokalizacja: sucha Górna, gm. Polkowice Powierzchnia użytkowa: 99,57 m Powierzchnia działki: 700 m Rok budowy: 2012 Cena: 590 000 zł brutto Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy z wejściem od ulicy

Hutnik,Głogów(Wyszanów + 13 km)

409 999 zł191,30 m² 2 143,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, budowlanych, lokal usługowo - handlowy, powierzchnia 191,30 m2, sprzedaż 409 999 zł Z racji bardzo dobrej lokalizacji i dużej powierzchni, lokal można przystosować na wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Matejki,Głogów(Wyszanów + 13 km)

49 999 zł16,68 m² 2 997,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, 1 Maja, garaż, 16,68m2, garaż, sprzedaż 49 999 zł cena podlega negocjacji W ofercie sprzedaży garaż jednostanowiskowy, zamykany bramą dwuskrzydłową, o powierzchni 16.78m2 (6m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Główna

Wyszanów,łódzkie

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij